Referencie

Vážení,
Váš výrobek Fix-krém 1 je mimořádný.
Je proste jedinečný. Kdekolik mě bolí, namažu 2x a mám po bolesti. Tento výrobek mě dovezli přátelé z dovolené. Všem mým známým ho doporučuji a vážne moc chválím. Jenže dovolená začína až v červenci a já nemám kde ho sehnát. Moc by Vás chtěla požádat, jestli by jste mě nemohli zaslat 2 ks tohto krému. Jsem po meniskuse a koleno občas bolí. 
Předem Vám moc děkuji.
Přeji Vám hodně úspěchu ve Vaší skvělé práci.

S pozdravem Magdaléna K.
Ústí nad /Labem


Vážení priatelia, dovoľte mi poďakovať sa za výrobu i distribúciu Vášho FIX-krému-1 do našich lekární. Patrím k dlhodobým užívateľom Vášho výrobku a len vďaka nemu je môj život príjemnejší a zdravší. Žiaden iný výrobok a ani liek mi tak nepomohol pri odstránení bolesti a ťažkostí, ktoré spôsobujú kŕčové žily na mojich nohách. Po použití FIX-krému-1 cítim úľavu, bolesť zmizne a život je hneď krajší. Chcem Vám touto cestou vyjadriť veľkú vďaku za ozaj vynikajúci výrobok a zároveň Vám zapriať veľa ďalších pracovných úspechov vo Vašej naozaj záslužnej práci. Záverom ešte raz –ďakujem.
Želám všetko dobré, nech sa Vám darí i naďalej, aby ste mali čo najviac spokojných užívateľov Vašich výrobkov. S úctou Zdenka M., Lučenec


Vážení 
touto cestou sa Vám všetkým chcem poďakovať za výrobok zvaný FIX-krém-1, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou mojich ranných a večerných rituálov. Pred niekoľkými rokmi, keď som ho objavila v lekárni, som ho začala používať len pri ťažkostiach s kŕčovými žilami, neskôr i pri hemoroidoch. Slúži mi dodnes a musím Vám napísať, že zistená cystička v prsníku pred 4 rokmi, ktorú som si začala natierať krémom Fix-1, mi zmizla a nemám ju dodnes. Fix -1 mi pomohol pri bolestiach krčnej chrbtice, keď som si nevedela ani hlavu otočiť, pri kŕčoch, ktoré ma v najnevhodnejších chvíľach chytali na dolných končatinách a myslela som, že už ani nevstanem. Dokonca pri frknutí horúceho oleja mi neostali jazvy po pľuzgieroch na rukách.
Každému môjmu známemu som ho odporučila a moja mamka, ktorá roky má problémy s kĺbami-kolenom, aj keď ho krém nevyliečil, ale pomáha, že chodí a nemá také bolesti, ktoré by ju držali v 75-tke na lôžku. Verím, že Váš výrobok ostane na trhu, aby mohol pomáhať všetkým, ktorí ho potrebujú a pomáha im.
Ešte raz Vám všetkým ďakujem, želám zdravie, spokojnosť, osobné a pracovné úspechy.
Vlasta L. , Veľký Krtíš


Vážený výrobca,
Chcem Vám poďakovať za vynález ,ktorým je FIX-krém-1, ktorý kupujem už 10 rokov a uľahčuje život mne aj celej mojej rodine, ktorí ho vďaka mojej chvále užívajú. Všetkým čo som ho odporučila ho odvtedy potrebujú a  používajú.
Úprimne, fakt nič lepšie nepoznám na všetky neduhy, ktoré spomínate aj v príbalovom letáku.
Ďakujem, Vaša Marianna H., Čadca


Vážení,
Prosím Vás o sdělení, kde je možno v České republice zakoupit Váš výrobek FIX-krém-1. Několik let Nám ho nosila naše známá ze Slovenska, ale teď žije v Nemecku, tak by sme nechtěli být bez tohto krému.
Používáme jej celá rodina na bolavé klouby a záda, na unavené nohy, atd. Je to výborný masážní krém. Díky za něj.
Blažena M., Beroun


Obracím se na Vás se žádostí o zaslání Vašeho vynikajíciho krému FIX-krém-1 na dobírku, v množstve 10-ti kusů. Děkuji vám předem za zaslání krému i v takovém pro Vás určite malém množství, ale je opravdu vynikajíci, celá moje rodina je s aplikací tohto krému spokojená.
S pozdravem Věra D., Frýdek Místek


Vážený výrobca,
Krém-FIX-1 užívam približne 4 mesiace. Mám 30rokov, povolaním som čašníčka. Ťažkosti s nohami začali po používaní antikoncepčných tabliet. Nikdy predtým som problémy s cievami nemala. Počas druhého tehotenstva sa mi na nohách tvorili modriny. Po aplikácii spomínaneho krému zbledli.
Ďakujem, s pozdravom Elena K., Bratislava


Vážený výrobca Fix- krému-1
Vyskúšali sme Váš Fix-krém-1. Sme s jeho účinkami veľmi spokojní. Na krabičke však nie je žiadne telefónne číslo, cez ktoré by sme Vás mohli kontaktovať.. Chceli by sme si Váš krém opäť objednať. Mohli by ste mi poslať na Vás kontakt?.
Ďakujem. S pozdravom Silvia Š, Trenčín


Vážení,
Váš krém FIX-1, jsem dostala jako dárek od mé příbuzné, která ho získala na Slovensku v lázních. Jelikož krém je velice účinný, měla bych dotaz, kde si ho mohu koupit u nás. Pokud je to možné, sdělte mi to. Váš krém by mi velice posloužil a současně bych ho doporučila svým známym.
Dopředu děkuji. Alena M. Ostrava


Dobrý deň prajem!

Obraciam sa na Vás s prosbou. Už dlhé roky používam Váš Fix-krém-1, nie len ja, ale celá naša rodina. Komu len viem odporúčam, veď je to pre nás zázračná mastička. Zhodou okolnosti sme včera boli na skype s neterou, ktorá býva už 15 rokov vo Švajčiarsku a sťažovala sa na všetko. Ja som jej, ako obvykle každému odporučila Váš krém FIX-1. Nakoľko cez lekárne je to značne drahšie, mala by som dotaz, či náhodou nezasielate aj na dobierku trebárs aj do Švajčiarska, ona by sa určite veľmi potešila. Keď nie, tak jej ho kúpim a zašlem ja. Ďakujem za Vašu odpoveď a prajem Vám , aby sa Vám darilo, aby ste nám naďalej pomáhali Vašimi produktami. Čakám na Vašu skorú odpoveď, srdečne Vás zdravím. Elena K. Štúrovo


Kontakt

FIX
Výroba zdravotníckych potrieb, s.r.o.
Vinohradská 30
941 06 Komjatice, Slovak Republic

Tel.:+ 421 35 6591 242
Mob.: + 421 903 528 420
E-mail: office@fixkrem.sk

www.valachshop.sk